Драма в Плевен: Локо (Сф) елиминира юношите на Спартак с гол в 95-ата минута (Снимки)

"Железничарите" извадиха късмет в скандалното 8-минутно продължение

Нелеп гол в добавеното време на мача-реванш срещу Локомотив (София) изхвърли юношите  на Спартак (Плевен) от класиране за полуфиналите на републиканското първенство по футбол.

Припомняме, че в първата среща в столицата възпитаниците на Красимир Бислимов измъкнаха 1:1, с което бяха на крачка от класиране в първата четворка на България. За съжаление късметът им обърна гръб на стадиона в Плевен.

Двубоят вървеше 0:0, което устройваше плевенчани. Домакините изпуснаха няколко възможности, гостите също можеха да вкарат. Към края на срещата "железничарите" удариха греда. В 95-ата минута на скандалното 8-минутно продължение Никола Димитрoв от състава на Локомотив наказа грешка на спартаклии и класира тима си на полуфинал на републиканско за първи път от години.

Въпреки отпадането, юношите на Спартак няма от какво да се срамуват, защото оставиха отлични впечатления с представянето си в кампанията.