Спартак и Дунав не можаха да си отбележат гол

Двубоят се игра на Градския стадион в Русе

Отборите на Дунав 2010 и Спартак (Плевен) завършиха 0:0 в контролата между новаците в "Б" група, която се игра на Градския стадион в Русе.

Старши-треньорът на плевенчани Бойко Цветков направи доста промени в стартовия състав и даде почивка на голяма част от футболистите, които само 24 часа по-рано изковаха престижна победа над новия ЦСКА с 1:0. Русенци доминираха през по-голямата част от срещата, но в крайна сметка не се стигна до гол в нито една от двете врати.

Така Спартак записа първо равенство през подготовката си. Припомняме, че до момента тимът имаше в своя актив 3 победи и 1 загуба. Плевенчани спечелиха с 4:2 над Нефтохимик, с 2:0 над Локомотив (Горна Оряховица) и с 1:0 над ЦСКА. Единствената загуба дойде от новия член на "А" група Монтана - 1:2