Младшата на Спартак с тежка загуба от Левски

Селекцията на Цветомир Младенов бе разгромена с 9:0

Разгром – 0:9 записаха юношите младша възраст на плевенският Спартак при гостуването си на Левски /София/ в среща от 3-ия кръг на Елитната футболна група до 17 години /U17/, пише 365football.bg.

Домакините доминираха през целия мач. Въпреки това до 36-ата минута гостите удържаха напъна им. След това само за секунди селекцията на младият треньор Цветомир Младенов рухна. Левскарите и вкараха 3 гола в периода 37-40 минута.

След почивката домакините тотално надиграха съперника и му вкараха още 6 гола. Резултатът можеше и да е двуцифрен ако не бяха пропуските. Спартаковци също опитаха 2-3 атаки, но те не стигнаха поне за почетно попадение.

Съставът на Спартак: Венцислав Янков – Янислав Илиев, Цветелин Иванов /капитан/, Валери Вълов /Владимир Арнаудски/, Стефан Стоянов – Владимир Кирилов /Грег Мицов/, Габриел Каменов /Владимир Арнаудски/, Константин Цветанов – Благовест Ленков, Кристиян Райчев /Йордан Димитров/, Виктор Митов /Радослав Батов/.