Белите орли разбиха Ботев (Комарево) и полетяха към върха /Снимки/

Възпитаниците на Светослав Бърканичков с голово шоу за 6:0 пред около 200 зрители

Отборът на Белите орли погледна към върха на А ОФГ - Плевен след гръмка победа с 6:0 над Ботев (Комарево). Пред около близо 200 зрители на стадион "Белите орли" възпитаниците на Светослав Бърканичков изнесоха истинско футболно шоу.

Двубоят започна равностойно, но след първото попадение на "орлите", те установиха контрол над ситуацията на терена. До края на полувремето резултатът се запази 1:0, а останалите пет попадения паднаха през втората част. С по два гола се отличиха Иван Брезоев и Тони Панков, а с по един Петър Гунчев и Людмил Вачев.

"Благодаря на момчетата за старанието и сериозното отношение. Огромно благодаря и на хората, които пресъстваха на стадиона, за да ни подкрепят", сподели след мача Светослав Бърканичков.

Белите орли вече са с 6 точки в актива си, колкото имат Ботев (Комарево), Мизия (Кнежа), Левски (Брест), Ситомир (Никопол) и Борба (Шияково). Лидер за момента е тима на Чавдар (Бръшляница) със 7 пункта.

В останалите срещи от кръга: Светослав” Лепица – Спартак (Койнаре) 0:0, Ситомир (Никопол) – Мизия (Кнежа) 4:0, Чавдар (Бръшляница) – Ракета (Буковлък) 4:3, Борба (Шияково) – Славия (Новачене) 4:1, Левски (Брест) – Пордим (Пордим) 10:1.

В следващия кръг "орлите" на Бърканичков гостуват на Пордим. Срещата е на 19 септември.