Рейхан Тодоров от Спартак (Плевен) на крачка от финала на Държавното първенство по бокс

В 15.00 часа днес ще удари първият гонг на полуфиналните срещи

Рейхан Тодоров от тима на Спартак (Плевен) излиза днес на полуфиналите на Държавното лично-отборно първенство + Купа България, което се провежда в Плевен. На четвъртфиналите в кат. до 64 кг. ловчалията успя да надвие Мартин Савов /САМ/ с 3:0, а за място на финала ще спори с Ангел Димов /Ямб/.

Загуба на четвъртфиналите претърпя Денис Димитров от Мизия 80, който отстъпи на Николай Чавдаров /НСА/.

В останалите по-интересни двубои от тази фаза: Европейският шампион Даниел Асенов победи носителя на купа "Странджа“ за 2012-а година Стефан Иванов, а титулярът в българския национален отбор в категория до 64 килограма Айрин Исметов, който се състезава от името на Българската федерация по бокс, постигна безпроблемна победа по точки над Стойчо Наков /Левски/ с 3:0 съдийски гласа.

В 15.00 часа днес ще удари първият гонг на полуфиналните срещи, а финалите са в събота, 21 ноември, с начален час 10.00 часа