Партизан победи Ботев (Враца) и се класира на полуфинал за Купата на АФЛ

Десислав Русев блесна с две попадения при успеха с 3:2

Партизан (Червен бряг) надигра тима на Ботев (Враца) с 3:2 и спечели зоналния финал от втория етап на турнира за Купата на АФЛ, класирайки се по този начин на полуфинал в турнира, съобщават от клубния сайт.

Партизан поведе в резултата с гол на Калоян Тодоров в 23-та минута, но гостите изравниха след точен удар на Мартин Димитров в 30-та минута. През второто полувреме Партизан отново поведе, този път след гол на Десислав Русев, в 61-та минута. Десет минути преди края на мача, Любослав Петров реализира нов изравнителен гол за Ботев (Враца), но в 86-та минута, с втория си гол в мача, Десислав Русев донесе победата на Партизан.

В следващите седмици Партизан ще научи имената на евентуалните си съперници от финалната четворка на турнира, а жребият ще бъде изтеглен в началото на 2016 година.