Отлично представяне на АК "Георги Дъков" - Плевен в осмото издание на турнира "Цветанка Христова"

Полина Макаева спечели диска на мемориала в памет на голямата ни атлетка

Осмото издание на турнира "Цветанка Христова" се проведе на 26 април на националния стадион "Васил Левски" в София и събра над 300 млади атлети от всички краища на България. Мемориалът е в памет на голямата ни атлетка.

Плевенският клуб "Георги Дъков" участва в надпреварата с три състезателки и представянето им бе отлично.

Полина Макаева спечели по убедителен начин първото място на диск при девойките. Тя закова уреда на 40,00 м. Яна Копчева пък е с личен резултат 39.06м, но правилникът не й позволи да участва в класирането. Въпреки всичко тя е с втори най добър резултат при девойките старша възраст, съобщи треньорката на клуба Галя Николова.

Глория Радулова завърши седма на 100 м и седма на 400 м за девойки старша възраст.

Галя Николова поздрави момичетатата за проявените упоритост и желание за победа.