Два кръга преди края: Тимът на Белите орли си подпечата първото място в А ОФГ - Плевен

Футболистите на Светльо Бърканичков победиха Ситомир в Никопол с 3:1

Отборът на Белите орли победи като гост Ситомир (Никопол) с 3:1 и по този начин си подпечата първото място в А ОФГ - Плевен два кръга преди края на първенството. Плевенчани губеха с 0:1 на полувремето, но през втората част стигнаха до успеха след голове на Галин Панков, Драго Иванов и Георги Ботев.

"Орлите" на Светослав Бърканичков вече са с актив от 50 точки, а на 14 май домакинстват на Чавдар (Бръшляница). Още тогава те ще получат купата за първото място, което си заслужиха след отличния сезон.

Последният кръг е насрочен за 21 май, а в него "орлетата" ще играят в Шияково с местния Борба в мач, който ще е без никакво значение за плевенския тим.