Спартак приема Балкан в трети решаващ полуфинален плейоф

Плевенчани загубиха първите две битки и се нуждаят от задължителна победа днес

Спартак (Плевен) посреща Балкан (Ботевград) в зала "Балканстрой" днес в трети полуфинален плейоф в НБЛ. Срещата ще се излъчва пряко в ефира на БНТ от 18:00 часа, но възпитаниците на Александър Дяковски разчитат на солидна подкрепа oт трибуните, тъй като двубоят е решаващ за това дали битката им за място на финала ще продължи.

Припомняме, че Спартак загуби първите два мача и се нуждае от задължителна победа днес. В сериите се играе до три успеха от пет двубоя, а ботевградачани са амбицирани да нанесат решителния си удар още тази вечер. Ако Спартак намали резултата на 1:2, в четвъртък ще се състои четвъртият мач - отново в зала "Балканстрой".

Рефери на срещата днес ще са Искрен Манолов, Ивайло Ресиловски и Николай Цинцарски. Дежурен представител ще е Румен Калпакчиев, а оценител - Камен Тошев.