ЦСКА 2 с нова победа над Спартак (Плевен)

Плевенчани поведоха, но допуснаха обрат

Младите армейци отново победиха плевенския Спартак в контрола, играна в Ловеч, съобщава клубният сайт на ЦСКА.

Плевенчани поведоха в резултата в 13-ата минута, когато Иво Иванов реализира отсъдената за игра с ръка дузпа. Възпитаниците на Стамен Белчев изпуснаха 1-2 положения, а в 39-ата минута с индивидуален рейд Милчо Ангелов изравни с майсторски гол за 1-1. Малко след това Головодов изтърва да покачи от изгодна позиция.

След почивката с две скоростни акции в рамките на пет минути "червените" стигнаха до пълен обрат. ЦСКА поведе в 53-ата минута, когато отличен пробив по десния фланг на Васил Попов завърши с прецизен пас в пенала към Добромир Бонев и той направи 2-1. Малко след това Милчо Ангелов надбяга отбраната и изведе Георги Търтов, който хладнокръвно реализира за 3-1.