След 9 изиграни кръга Спартак вече е в зоната на изпадащите

Не е ясно кой ще води тима срещу Царско село в събота

Домакинската загуба на Спартак от Созопол с 0:2 през изминалия уикенд прати плевенчани до 13-ото място във Втора лига – в зоната на изпадащите с актив от 8 точки. Тимът няма никакво време за почивка, тъй като следващият мач е близо. На 22 октомври, събота, спартаклии гостуват на Царско село (София). Все още не е ясно кой ще води отбора във важната среща.

Припомняме, че загубата от Созопол бе предшествана от скандални информации относно тима и старши треньора му Ферарио Спасов. Феро напусна Спартак часове преди мача и все още не е коментирал официално решението си, а част от играчите са бойкотирали тренировката в петък, което бе потвърдено и от спонсора Иван Динов.

"Ще има дисциплинарни наказания за футболистите, които бяха в основата на бойкота. След като вземем решенията ще ги обявим заедно с имената на виновните", коментира Динов в събота вечерта.