Ивайло Чочев изригна с ефектен гол в Италия (Видео)

Плевенчанинът се разписа за Палермо при загуба от Торино

Плевенчанинът Ивайло Чочев изигра пълни 90 минути за своя Палермо срещу Торино в мач от италианската Серия А и изригна с ефектен гол в самото начало на срещата! Българският национал изведе "сицилианци" с чудесно попадение, засичайки с глава центрирана към него топка в 5-ата минута. Чочев не остави никакви шансове на противниковия вратар и се озова в прегръдките на съотборниците си.

За съжаление след това мачът не се разви никак добре за Палермо. Чочев и съотборниците му допуснаха пълен обрат до края на полувремето - 1:3. През втората част Торино добави още едно попадение за крайното 1:4. Българинът игра силно през целия двубой, получи жълт картон, а през втората част можеше да се разпише за втори път, но ударът му мина над вратата.

След 8 изиграни кръга Палермо е в зоната на изпадащите - на незавидното 18-то място с актив от 6 точки.