Спартак загуби oт Оборище в последната минута

Брендо Силва Барбоса с официален дебют за плевенчани

Оборище победи драматично Спартак с 2:1 в среща от 14-ия кръг на Втора професионална лига. Емил Камберов изведе домакините напред в резултата в 16-ата минута, а в самия край на първата част Цветелин Радев възстанови равенството. Победното попадение за домакините дойде в 90-ата минута, а негов автор бе Айкут Янъков.

Официален дебют за плевенчани на стадион "Орчо войвода" в Панагюрище направи бразилецът Брендо Силва Барбоса.

Спартак започна в състав: Пантев, Велков, Радев, Георгиев, Барбоса, Петров, Осей, Гади, Антонов, Kaптиев и Долапчиев. През втората част в игра влязоха Митов, Мицански и Христов.

Следващата седмица футболистите на Бойко Цветков посрещат Лудогорец 2 на стадион "Плевен". Двубоят от 15 кръг е на 1 декември, четвъртък, от 14.30 часа.