Спартак продължава да копае дъното, загуби и от Първа aтомна (Козлодуй)

Четвърти мач за тандема Велев - Жотев и четвърта издънка

Отборът на Спартак записа нова домакинска загуба в Северозападната Трета лига. Воденият от тандема Емил Велев - Румил Жотев тим падна с 0:2 от Първа aтомна (Козлодуй) насред Плевен.

Така шансовете на плевенчани за завръщане в професионалния футбол вече изглеждат илюзорни.

След 13 изиграни кръга Спартак има 5 победи, 4 равенства, 4 загуби и се намира в средата на подреждането, но от клуба с нищо не демонстрират, че имат желание и воля за нещо повече.

Tандемът Емил Велев - Румил Жотев пък се отчете с четвърти неуспешен опит да запише първа победа, откакто пое плевенчани.

Първа атомна поведе в началото на мача, а в средата на полувремето плевенчани останаха с човек по-малко, след като Христо Спасов бе изгонен. В средата на втората част и гостите останаха с човек по-малко, но минути след това подпечатаха успеха си с второ попадение.