Отборът на РДПБЗН - Плевен продължава със силното си представяне край морето

Състезанията се проведат на стадион "Локомотив"

Във Варна продължават състезанията от 46-я Републикански преглед по пожароприложен спорт. Както вече писахме, на стадион "Локомотив" уменията си в състезанията показват отборите на РДПБЗН - Плевен и колегите им от други области на страната.

Във втория ден на надпреварата огнеборците мериха сили в дисциплината "100-метрова пътека с препятствия", като плевенчани се наредиха на петото място. Във временното генерално класиране пък са трети.

В утрешния ден Републиканският преглед ще продължи с дисциплината "Пожарна щафета 4х100-метра", а в петък с "Бойно разгръщане от мотопомпа". Тогава ще е ясно и комплексното класиране.

Ванеса Хаджийска от отбора на РДПБЗН - Плевен, която вчера спечели сребърен медал в дисциплината "Изкачване с щурмова стълба" при жените на провеждащия се успоредно пети международен клубен турнир за купата "Одесос", днес стигна до полуфиналите на "100-метрова пътека с препятствия" при жените и се нареди на петото място.