Поредни спортни отличия завоюва отборът по плуване на ОДМВР – Плевен

Плевенският тим спечели отново призови места в надпревара с 16 отбора в Републиканското първенство по плуване на МВР

В Национална спортна база „Спортпалас” – курортен комплекс „Златни пясъци” край град Варна се проведе Републиканско първенство по плуване за служители на МВР на 25-метров басейн. Това е четвъртото издание на турнира, чиито организатор е Спортна асоциация на МВР. В надпреварата участваха общо 16 отбора от различни структури на МВР. Тази година една жена и четирима мъже са в състава на плевенския тим. Победителите в първенството бяха наградени с медали.

Състезателката от отбора на ОД на МВР-Плевен – Десислава Георгиева спечели сребърен медал в дисциплината 50 метра свободен стил и бронзов медал в дисциплината 50 метра гръб. След оспорвана надпревара при мъжете, Мирослав Иванов и Николай Палуков завоюваха 4-то място в дисциплините 100 метра свободен стил и 50 метра гръб.