Избрани Новини
Иван Монов и Йоана Константинова безапелационни на Държавното по тенис на закрито
18-12-2018, 18:27
Автор:plevenutre.bg
Още по Темата:Плевен с двама представители на Държавното по тенис на закрито за момчета и момичета до 12 г.
Талантите на плевенската тенис школа се класираха за четвъртфиналите
Днес станаха ясни четвъртфиналите на сингъл и финалите на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито за момчета и момичета до 12 г. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК "Барокко спорт" в София.
Ето резултатите:
Момчета – 1/8- финали:
Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Кристиан Димитров (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6:2, 6:2
Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София) – Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) 6:1, 6:2
Даниъл Спасов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Александър Толев (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) 6:2, 3:6, 6:1
Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Валентин Нанев (ТК "Шуменец", Шумен) 6:0, 6:0
Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) – Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:3, 6:3
Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) – Кристиан Арнаудов (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6:1, 6:3
Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) 6:3, 6:2
Робен Гавани (ТК "Витоша", гр.София) – Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) 6:2, 6:4
Жребий за 1/4- финалите:
Робен Гавани (ТК "Витоша", гр.София) – Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)
Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София) – Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София)
Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Даниъл Спасов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна)
Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) – Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна)
Момичета 1/8-финали:
Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Маргарита Петрова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6:1, 6:2
Вероника Железова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) – Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 7:5, 6:1
Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) – Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:3, 6:7(7), 6:4
Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6:3, 6:2
Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 7:5, 6:0
Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Ева Николова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6:2, 4:6, 6:4
Ванеса Пилевска (ТК "Благоевград", гр.Благоевград) – Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:2, 6:2
Кристина Василева (ТК "Дема", гр.София) – Андрея Глушкова ТК ("Дема", гр.София) 6:2, 6:1
Жребий 1/4 – финали:
Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Вероника Железова (ТК "Бароко Спорт", гр.София)
Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) – Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)
Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Ванеса Пилевска (ТК "Благоевград", гр.Благоевград)
Кристина Василева (ТК "Дема", гр.София) – Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)