Започват плейофите в НБЛ, този Спартак заслужава подкрепа!

Станаха ясни двойките в плейофите

Kaкто вече писахме, баскетболният Спартак (Плевен) победи А1 Академик София с 89:78 и на четвъртфиналите ще се изправи срещу Балкан (Ботевград). Играе се до две победи от три мача, като срещите са на 27 и 29 април, както и на 2 май (при необходимост). В първия двубой плевенчани гостуват, а във втория са домакини и ще се нуждаят неистово от подкрепата на феновете си в зала "Балканстрой".

Припомняме, че Спартак финишира в редовния сезон с баланс от 10-14, което постави тимът на шесто място. Момчетата на Александър Дяковски донесоха немалко радостни мигове за Плевен през изминалите месеци и са амбицирани да създадат още по-големи поводи за гордост за почитателите си.

Отборът показа, че може да постигне много - раздаваше се докрай във всеки един мач на терена, а извън него не спираше да демонстрира любовта си към града, провеждайки редица срещи с деца, като част от инициативата "Обичай Спартак, обичай Плевен!".