Избрани Новини
Йоана Константинова сред 1/4-финалистите на Държавното първенство до 14 години
13-06-2019, 15:55
Снимка:plevenutre.bg
Автор:plevenutre.bg
Още по Темата:Йоана Константинова и Роси Денчева се класираха за финалите на Държавното лично първенство
Йоана Константинова се класира за втория кръг на "Bulgaria Cup"
Йоана Константинова с четвърта поредна победа в Маратон Плевен
Йоана Константинова спечели трето място на турнира от първа категория на Тенис Европа в Букурещ
Йоана Константинова е на полуфинал на турнира от първа категория на Тенис Европа в Букурещ
Днес на кортовете на ТК "15:40", гр.София се изиграха мачовете от осминафиналите
Днес на кортовете на ТК "15:40", гр.София се изиграха мачовете от осминафиналите на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 14 годишна възраст.
Ето резултатите от днес:
№1 Адрияно Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Джордж Лазаров (ТК "Дема", гр.София) 7:5, 6:4
№6 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Атанас Георгиев (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6:4, 6:2
№3 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:2, 6:3
№8 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър) – Хари Радков (ТК "Левски", гр.София) 6:3, 6:3
№ 7 Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) 6:4, 6:1
№4 Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:1, 6:2
№5 Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) – Никола Маринов (ТК "Испано", гр.Варна) 6:3, 6:0
№2 Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Христиан Биджев (ТК "Малееви", гр.София) 6:4, 6:1
Жребий 1/4 – финали
№1 Адрияно Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково) – №6 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)
№3 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – №8 Анас Маздрашки (ТК "Егалите", гр.Несебър)
№ 7 Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново) – №4 Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София)
№5 Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) – №2 Илиян Радулов (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив)
Девойки 1/8 - финали:
№1 Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София) 6:7(2), 6:1, 6:1
Мелиса Расим (ТК "Албена", гр.Пловдив) – Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:3, 6:3
№ 4 Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6:0, 6:0
№8 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:7(4), 6:1, 6:1
Анастасия-Александра Николова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 4:6, 7:5, 6:4
№3 Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Мария Рогачева (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:3, 6:0
Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – №5 Александра Габровска (ТК "15:40", гр.София) 6:4, 6:2
№2 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Лидия Енчева (ТК "Силистра", гр.Силистра) 6:2, 6:1
Жребий 1/4 – финали:
№1 Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Мелиса Расим (ТК "Албена", гр.Пловдив)
№ 4 Ива Иванова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – №8 Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив)
№3 Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Анастасия-Александра Николова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)
№2 Йоана Константинова (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София)
Програма:
15.06 - 1/2 финали основна схема момчета и момичета и финали двойки момчета и момичета
16.06 - финали основна схема момчета и момичета