България завърши на десето място в класирането по медали на световното по бокс в Екатеринбург

В десетката ни вкара бронзът на Радослав Панталеев в категория до 91 килограма

България завърши на десето място в класирането по медали на световното първенство по бокс в Екатеринбург. В десетката ни вкара бронзът на Радослав Панталеев в категория до 91 килограма.

Класирането се оглавява от Узбекистан с 3 златни медала, сребро и бронз. На второ място е Русия с 3 титли и един бронз. На трето и четвърто място са Казахстан и Куба с по един златен медал.

Същевременно националния ни отбор се прибра от Русия днес по обяд. Нашите бяха чакани на летище София от десетки медии. Най-голям интерес предизвика медалистът Панталеев и брутално ограбеният от съдиите в четвъртфинала на категория до 52 килограма Даниел Асенов.