Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица!

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Това съобщиха от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 9 – 13 ноември 2020 г., включително:

Община Плевен
На 09.11.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, Кокиче 1, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Петър Берон 19, Ст.Стамболов/Черв.Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а, &Quot;.&Quot; 55, 55а
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дисевица: Волинска 1, 2, 3, 4, Г.С.Раковски 3, 6, 4, 1, 2, Г.Томов 24, 9, 5, 22, 13, 20, 30, 18, 2, 7, 21, 1, 15, 14, 16, 17, 26, 4, 12, 23, 28, 3, 6, Девети Септември 1, 5, 4, 3, 9, 12а, 7, 10, Изгрев 4а, 3, 1, Московска 10, 13, 1, 5, 3, 9, 15, 7, 8, 11, Найден Рачев 15, 48, Опълченска 1, 16, 14, 15, 16а, 8, 5, 11, П.Р.Славейков 4, С.Алексиев 6, 3, 1, 4, 2, Филип Тотю 3, 5, 2, Хр Смирненски 10, 9, 4, 5, 7, Христо Смирненски 12, 1, 2, 9, Ю.А.Гагарин 8, 5, 7, 4, 3, 2, 9, 6, 11
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ралево: Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски УО ТП1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил И Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, ПИрин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, Родопи 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края На Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил И Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, ПИрин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-Ти Декември 46, 48, 7, 36, 42, 38, 34, 3, 9, 5, 13, 32, 40, 11, Балкан 6, 9, 4, 19, 11, 1, 17, 3, 2, 7, 5, Бенковски 4, 2, Вежен 4, 12, 2, 8, 10, 1, 6, 8а, 3, 5, 7, Горталово 11, Димитровград 4, 14, 12, 8, 14а, 6, 16, 2, Люлин 6, 3, 6а, 7, 8, 4, 2, 5, 1, Майор Горталов 7, 6, 9, Никопол 53, 3, 37, 4, Рила 9, 4, 2, 7, 14, 16, 3, 5, 6, 12, 10, 8, 18, 1, Родопи 1, 6, 3, 7, 4, 5, 9, 2, Сан Стефано 16а, 1, 14, 2, 16, 3, 22, 6, 8, 10, 4, Тодор Каблешков 3, 11, 14, 12, 7, 2, 10, 8, 1, 6, 4, 0
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Г.С.Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 1, Иван Тотев 10, 5, 6, 4, 2а, Катя Попова 1, Райко Даскалов 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, София 1, 3, Стара Планина 3, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Адил Дервишев 22, 13, 38, 25, 8, 30, 36а, 9, 23, 18, 26, 21, 17а, 10, 11, 20, 15а, 36, 14, 7, 34, 15, 6, 31, 28, 12, 19, 27, 17, Генерал Бирюзов 3, 5, 7, 18, 14, 16, 15, 13, 3а, 11, 22, 20, 12, 9, 30, 24, Димитър Благоев 51, 49, 44, 24, 36, 57а, 46, 40, 49б, 28, 33, 57, 59, 47, 31, 26, 65, 39, 34, 55, 38, 43, 49а, 33а, 45, 65а, 37, 53, 32, 28а, 41, 47а, 48, Кокиче 5, 3, 2, 6, 9, 4, 14, 11, 13, 1, 10, 8, Лиляна Димитрова 18, 11, 13, 16, 20, Пенчо Славейков 13, 26, 24, 22, 20, 19, 14, 28, 21, 16, 18, 17а, 13а, 7, 25, 11, 12, 32, 15, 10, 27, Станке Димитров-Марек 24, 10, 13, 6, 22, 1, 5, 7, 20, 16, 4, 27, 24а, 17, 26, 2, 28, 25, 8, 12, 9, 14, 23, 3, Хималаи 4, 7, 10, 13, 12, 17, 5, 9, 2, 3, 1, 6, 1а, 8, 15
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: Ал. Стамболийски 17, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Г.С.Раковски 5, 1, 1а, 3, Ген.Скобелев 2, 4, 6а, 1, 6, Дунав 17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил И Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Марица 2, 4, 1, Местност Стадиона , Никола Петков 8, Паисий 4а, Петко Д.Петков 5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13, Петко Д.Петков 3, 1, ПИрогов 1, ПИрогов 4, 2а, 5, 3, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Беглеж: Бинка Парашкевова 11, 5, 9, 1, 3, Гена Димитрова 49, 44, 45, 58, 50, 56, 62, 42, 64, 40, 54, 46, 38, 47, Иван Магарашки 5, 1, 7, 3, Комплексна Механизация 1, 2, Кремика , Кривокрой 7, 3, 1, 5, Любен Каравелов 27, 16, 6, 8, 15, 4, 18, 5, 3, 11а, 10, 17, 11, 9, 13, 19, 23, 21, 14, 7, 25, Никола Славчев 29, 39, 47, 41, 43, 31, 27, Цанко Славчев 34
На 09.11.2020 г. /09:01 - 09:30 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 26, 30, 14, 20, 38, 36, 13, 15, 28, 3, 24, 7, 44, 16, 34, 12, 11, 32, 9, 6, 4, 39, 2, 5, 18, 22, 8, 1, Асен Халачев 2, 4, 3, 1, Васил Левски 28, 1, 4, 32, 22, 14, 30, 8, 12, 18, 10, 20, 17, 6, 2, 16, 26, 24, Дружба 8, 1а, 2, 1, 1в, 3, Кирил И Методий 28, 36, 40, 26, 38, 34, 32, 30, 42, Трети Март 44, 45, 59, 37, 60, 47, 51, 55, 56, 54, 57, 41, 39, 53, 46, 50, 43, 48, 49, 52, 58, 42
На 09.11.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 49, Изток 27, 23, 20, 16а, 21, 15, 6, 12, 14, 22, 17, 25, 10, 24, Молдавия 28, 30, 25а, 22, 29, 27, 21, 25, 20, Момин Кладенец 7, Русе/Д-Р Бешев/ 88, Стоян Михайловски 129, 119, 114, 112а, 113, 150а, 152, 110, 116а, 139а, 145, 114а, 127, 150, 132, 131а, 121, 112, 116, 120, 137а, 109, 108, 111, 131, 148, 108а, 137, 115, 139, 143, 118, 117, 123, 141, 125, 127а, 128
На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Плевен: Вихър 11а, 13, 10, 11, 16, 9, 14а, 12, 8, 7, 5, 14, 4, 15, 6, 3, Генерал Атанас Стефанов 50, Драва 55, 53, 40, 57, 42, 44, Илинден 62, 57, 64, 55, Маргит 13, 10, Марибор 29, 29а, 23, 19, 17, 31, 33, 25, 27, Нестор Марков 15, 9, 23, 10, 8, 1, 7, 22, 24, 4, 6, 3, 2а, 8а, 2, 20, 4а, 1а, 11, 13, 14, 19, 16, Перуника 3в, 5, 13, 7, 5а, 23, 1, 7а, 1а, 24, 9, 17, 26, 11, Проф.Христо Бръмбаров 62, 64
На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 1, 4, 6, 2, Браила 14, 26, 29а, 25, 27, 17, 13, 16, 22, 33, 18, 35, 29, 11, 24, 17, 31, Йордан Йовков 24, 29, 25, 22а, 27, 27а, 22, 20, К.Охридски/Карл Маркс/ 12, 14, 8, 15, 16, 18, 20, 13, 19, 12а, 17, 22, 21, 16а, 10, Одеса 19, 21, 23, 23а, 6, 27, Сергей Румянцев 32 Ат, 32-34, 32, 27, 30, 38, 24, 21, 18, 25, 28, 28а, 22, 16, 22а, 32 34, 23, 29, 36, Трифон Кунев/Лагерна/ 48, 54, 23, 25, 19, 19а, 21, 50, 25а, Христо Ясенов 12, 11, 9, 34, 12, 32, 6, 8, 22, 7, 14, 20, 22, 10, 15, 30
На 09.11.2020 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 134 А, 128, 110, 74, 94, 132, 146, 130, 77, 120, 144, 55, 47, 122, 106, 134, 102, 49, 97, 65, 100, 67, 51, 89, 69, 124, 73, 108, 98, 118, 140, 138, 45, 81, 79, 114, 148, 152, 126, 57 А, 96, 72, 116, 112, 104 А, 93, 3, 83, 104, 53, 136, Бузлуджа 10, 1, 6, 8, 7, 5, 2, 4, Вит 15, 12, 3, 6, 19, 17, 4, 11 А, 9, 10, 13, Георги Бенковски 17, 15, 8, 14, 11, 9, 2, 10, 4, 1, Гьола , Иван Нанов 13, 11, Кирил И Методий 23, Панайот Волов 1, 5, 2, 3, Петър Габровски 21, Рила 4, 2, 6, 16, 18, 10, 8, 12, 20, 7, 1, 14, Старо Село , Съгласие 5, Трети Март 55, 78, 63, Хаджи Димитър 5, 9, 7, 6, 14, 17, 13, 11, 10, 4, 18, 15, 3, 16, 1, 8, 2, Цветан Спасов 2, 12, 8, 10, 4, 3, 14, 1, 5, 6, 13, Янко Забунов 1, 6, 10, 3, 2, 8, 4
На 09.11.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Беглеж: 148002 Екатте 03068 , 19-Ти Юни 6, 8, 10, 9, 21, 11, 3, 2, 7, 13, 1, 15, 4, 5, 17, Бинка Парашкевова 4, 2, 11, 5, 9, 1, 3, Боримечката 11, 5, 3, 1, 7, 9, 6, 10, 8, Бочо Йочев 8, 4, 6, 2, 10, 12, Васил Топалски 9, 4, 13, 6, 1, 10, 7, 8, 11, 15, 2, 3, Витошка 2, 6, 3, 4, Владайско Въстание 4, 2, Водана 120024, Въло Йончев 6, Гена Димитрова 2, 28, 13, 12, 5, 7, 33, 39, 15, 6, 17, 26, 10, 18, 35, 41, 29, 19, 2, 23, 31, 3, 30, 24, 11, 32, 8, 37, 25, 22, 9, 27, 49, 44, 45, 58, 50, 56, 62, 42, 64, 40, 54, 46, 38, 47, 47, 20, 34, Георги Ненов 1, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 28, 21, 33, 31, 30, 1, 40, 29, 5, 37, 13, 23, 48, 22, 38, 24, 3, 26, 42, 15, 35, 14, 32, 12, 18, 20, 19, 9, 16, 36, Георги Стоянов 16, 20, 10, 12, 18, 14, 8, 3, 6, 4, 2, Дано Гергов 15, 12, 21, 6, 11, 9, 17, 13, 3, 5, 18, 8, 1, 10а, 4, 16, 2, 7, 19, Долна Елия , Дочко Дочев 4, 2, 1, 6, 5, Иван Коларов 3, 19, 18, 12, 21, 10, 16, 2, 17, 1, 20, 6, 15, 14, 13, 9, 11, Иван Магарашки 5, 1, 7, 3, Илия Б.Микин 6, 2, 5, 9, 3, 8, 7, 1, Илия Нанев 9, 2, 4, 3, 5, Йочо Гетов 1, 4, 2, 5, 10, 6, 7, 8, 9, 7, 5, Комплексна Механизация 1, 2, Кремика , Криводер 6, 7, 2, 5, 9, 4, 1, 3, Кривокрой 7, 3, 1, 5, Кръстю Карапанов 1, 5, 3, 7, Лазар Станев 2, 4, 16, 9, 8, 3, 14, 7, 10, 6, 5, 15, 17, 1, Любен Каравелов 27, 16, 6, 8, 15, 4, 18, 5, 3, 11а, 10, 17, 11, 9, 13, 19, 23, 21, 14, 7, 25, Мара Денчева 2, 4, 5, Мачо Пепеля 1, 4, 8, 2, 9, 11, 3, 5, 10, 7, Местност Долната Елия ПИ-022048 , Михневич 6, 1, 3, 7, 5, 4, Назъм Хикмет 7, 16, 22, 18, 20, 21, 17, 24, Никола Славчев 29, 39, 47, 41, 43, 31, 27, 23, 25, 19, 16, 15, 21, Отряд В.Левски 1, Павел Кунчев 2, 7, 3, 9, 14, 27, 19, 23, 29, 11, 8, 6, 17, 5, 13, 4, 1, 12, Пано Дончев 5, 3, 8, 28, 2, 4, 3, 6, Партизанска 2, 7, 11, 10, 14, 16, 4, 1, 3, 6, Патю Доков 4, 2, 1, Петко Донков 1, 6, 14, 8, 22, 18, 4, 16, 3, 24, 12, Петко Патарински 2, 1, 3, 4, Петър Ив.Мацъка 16, 3, 19, 4, 6, 2, 22, 15, 8, 30, 28, 13, 1, 7, 11, 17, 14, 26, 5, 12, Петър П.Бръчков 11, 7, 13, 3, 5, 8, 1, 9, 4, 2, Рачо Печев 15, 11, 13, 9, 17, 1, 5, 3, 7, Септемврийско Въстание 2, 14, 16, 18, 10, Софроний Врачански 1, 3, Стойчо Татара 12, 5, 16, 22, 14, 10, 3, 18, 6, 8, 4, 2, 20, 7, Стопански Двор Кв.116, Стоян Едрев 4, 32, 24, 1, 11, 4, 25, 23, 19, 7, 33, 5, 2, 16, 21, 18, 8, 31, 30, 12, 6, 17, 14, 13, 27, 22, 34, 9, 26, 28, 29, 10, 3, Стоян Търговски 22, 18, 13, 20, 6, 5, 14, 24, 16, 10, 2, 3, 8, 7, Тодор Танев 16, 10, 22, 20, 3, 15, 7, 37, 2, 4, 25, 9, 17, 23, 11, 19, 43, 8, 41, 35, 39, 21, 18, 31, 12, 14, 13, 29, Трети Септември 4, 7, 2, 1, 5, 6, 10, 3, 14, Христо Ботев 11, 1, 9, 3, 59, 2, 45, 19, 27, 33, 34, 17, 24, 31, 20, 21, 47, 65, 51, 12, 37, 8, 25, 39, 43, 35, 15, 10, 61, 13, 23, 63, 6, 18, 57, 53, 69, 55, Цанко Славчев 1, 8, 32, 34, 20, 14, 2, 4, 6, 36, 3, 24, 10, 12, 13, 38, 30, 28, 34, 80, 19, 56, 70, 72, 58, 68, 3, 74, 48, 13, 40, 76, 21, 66, 44, 42, 5, 13а, 15, 60, 9, 17, 62, 54, 23, 52, 7, 78, 1, 110, 55, 118, 35, 104, 136, 27, 126, 29, 88, 112, 25, 92, 146, 144, 94, 140, 37, 120, 57, 148, 102, 116, 128, 114, 33, 108, 122, 51, 39, 106, 31, 84, 43, 86, 150, 59, 134, 142, 100, 45, 130, 41, 124, 90, 47, 138, Цанко Станчев 2, 8, 6, 46, 72, Цветан Спасов 3, 7, 4, 18, 5, 20, 2, Цветко Мачев 1, 7, 3, 6, 2, 5, 4, 10, 12, Цвятко Георгиев 5, 7, 1, 3, Цоню Матев 7, 1, 10, 14, 11, 3, 8, 9, 12, 4, 2, 16, Черкезка 1, Улично Осветление ТП5
На 09.11.2020 г. /09:31 - 16:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 49, 31, До Бл 65
На 09.11.2020 г. /09:46 - 10:00 ч.; 09:46 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село , Рила 3, 5, Стоп Двор , Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, УО ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2
На 09.11.2020 г. /09:46 - 10:00 ч.; 09:46 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил И Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник , Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър , Места 2, 4, Местност Трите Дърве , Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, ПИрин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 09.11.2020 г. /09:46 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот
На 09.11.2020 г. /14:01 - 14:30 ч./ - Бръшляница: Александър Стамболийски 20, 40 А, 39, 36, 23, 34, 25 А, 24, 45, 55 А, 27, 22, 49, 63, 29, 43, 38, 50, 25, 59, 31, 33, 32, 30, 35, 46, 52, 47, 61, 42, 26, 41, 25 Б, 57, 37, Васил Левски 89, 128 Б, 136, 132, 128, 128 А, 81, 130, 138 А, 126, 87, 83, Витоша 1, 4, 3, 5, 2, 6, Г.С.Раковски 2, 4, 14, 6, 3, 35, 27, 3 Б, 18, 23, 15, 37, 25, 17, 5, 12, 7, 20, 11, 35 А, 33, 13, 21, 19, 29, 8, 10, 9, 3 А, 31, 16, До Стадиона УПИ Ii- 92 И Iii- 92 , Инж Г И Вълков 18 А, 22, 30, 16, 14, Кирил И Методий 1, 2, 2 Б, 3, 11, 5, 9, 4, Местн.Над Пресяката 17, 16, 18, 4, 19, 3, 8, 22, 13, 9, 1, 15, 5, 7, 20, 6, 21, 14, 23, Местн.Червен Фенер 8, Райна Княгиня 14, 6, 8, 12, 2, 4, 22, 18, 16, 1, 20, 10, Сан Стефано 2, 4, 5, 3, 6, Цар Освободител 31, 32, 25, 35, 19, 7, 24, 23, 17, 30, 14, 15, 9, 28, 20, 18, 21, 22, 8, 4, 26
На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: Ал. Стамболийски 17, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Г.С.Раковски 5, 1, 1а, 3, Ген.Скобелев 2, 4, 6а, 1, 6, Дунав 17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил И Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Марица 2, 4, 1, Местност Стадиона , Никола Петков 8, Паисий 4а, Петко Д.Петков 3, 1, Петко Д.Петков 5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13, ПИрогов 4, 2а, 5, 3, ПИрогов 1, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а
На 10.11.2020 г. /09:01 - 13:16 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 49, 48, 51, 46, Дружба 90, Бул. Европа
На 11.11.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Къртожабене: М-Ст Булин Дол
На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: Ал. Стамболийски 17, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Г.С.Раковски 5, 1, 1а, 3, Ген.Скобелев 2, 4, 6а, 1, 6, Дунав 17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил И Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Марица 2, 4, 1, Местност Стадиона , Никола Петков 8, Паисий 4а, Петко Д.Петков 3, 1, Петко Д.Петков 5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13, ПИрогов 1, ПИрогов 4, 2а, 5, 3, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а
На 11.11.2020 г. /09:01 - 13:16 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88
На 11.11.2020 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Местн.Табакова Чешма Iv 140
На 12.11.2020 г. /09:01 - 13:16 ч./ - Плевен: Букурещ 6, 8, 3, 4, 5, Десети Декември 88, 86, 98, 104, 72, 70, 90, 74, 47, 76, 84, 100, 78, 96, 94, 92, 102, 82, 80, Ем.Васкидович/Аврора/ 38, К.Охридски/Карл Маркс/ 22, 30, 28
На 13.11.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Плевен: Браила 39а, 41, 37, 39, Десети Декември 112, 128а, 116, 118, 114, 132, 126а, 55, 128, 124, 130, 110, 59, 120, 126, 122, 57, 108, 132а, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 25
На 15.11.2020 г. /08:16 - 16:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр. 32, Георги Кочев 4 ПИ Xxix 1270 Кв 617а, Изт.Индустриална Зона 134, Източна Инд. Зона Xxiv-1281 , Източна Индустриална Зона 617, 130, Индустриална Зона 137, 132, Местн.Западна Идустриална Зона , Хi А Кв.617
На 15.11.2020 г. /08:31 - 16:16 ч./ - Плевен: Георги Кочев 4, Гренадирска 121, 116, Гривишко Шосе 6
Община Пордим
На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Ал Стамболийски 8, 6, 14, 12, Арда 2, 4, Беласица 5, 8, 4, 7, 2, 6, 3, Вит 1, 3, 5, 2, 8, 6, 4, Искър 16, 8, 12, 5, 2, 18, 13, 15, 10, 7, 6, 22, 9, 3, 4, 17, 14, 1, 20, Марица 5, 7, 4, 1, 2, 3, Одеса 16, 19, 17, 15, 21, 18, 13, 20, Осъм 7, 3, Раковски 18, 7, 16, 22, 5, 13, 11, 20, 14, Тунджа 2, 4, 7, 6, 3, 5, 1, 8, Цар Освободител 28, Черно Море 8, 11, 14, 10, 15, 9, 7, 11а, 5, 2, 12, 1, 4, 13, 6, 2а, Янтра 3, 8, 6, 4, 1, 5, 7, 2
На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Борислав: Васил Левски 10, 7, 6, 13, 9, 12, 15, 11, 17, 8, Г.С.Раковски 8, 15, 1, 13, 5, 14, 19, 16, 9, 7, 3, 2, Г.С.Раковски 20, 18, 22, Георги Бенковски 4, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 9, 7, Георги Димитров 25, 8, 6, 33, 16, 13, 5, 4, 27, 14, 23, 29, 35, 19, 21, 32, 3, 12, 7, 28, 17, 37, 11, 20, 26, 15, 24, 31, 10, 22, 18, Димчо Дебелянов 4, Захари Стоянов 15, 4а, 13, 4, 9, 6, 3, 5, 11, Иван Вазов 9, 5, 4, 7, 12, 2, 8, 3, Максим Горки 2, 4, 1, Н.Й.Вапцаров 5, 9, 11, 7, 6, 2, Неофит Рилски 3, 5, 9, П.К.Яворов 5, 9, 14, 20, 16, 18, 7, 1, П.Р.Славейков 2, Петър Берон 5, 9, 3, 2, ПИрин 10, 5, 4, 3, 8, 6, 2, ПИрин 1, Ракитин 1, 2, 3, Средна Гора 9, 7, 2, 3, Христо Ботев 12, 10, Христо Кърпачев 13, 11, 2, 17, 3, 1, 6, 5, 4, 19, 9, 15
На 10.11.2020 г. /09:16 - 15:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч./ - Одърне: Адил Дервишев 20, 18, 15, 10, 12, 6, 8, 11, 7, 23, 3, 17, 16, 5, 13, 9, 4, 21, 22, 19, 14, 2, Александър Стамболийски 2, 12, 21, 16, 8, 10, 17, 14, 1, 5, 4, 9, 3, 23, 6, 15, 19, 13, 11, Али Шарифов 10, 18, 20, 26, 32, 16, 22, 4, 28, 2, 34, 12, 8, 6, Безименна 2, 1, 4, Вапцаров 3, 6, 1, Витоша 8, 9, 15, 16, 12, 14, 4, 13, 11, 2, 30, 7, 3, 18, 5, 10, 28, 24, 32, 20, 26, Георги Бенковски 4, 6, 7, 2, 9, 3, Димитър Благоев 8, 6, 18, 10, 16, 20, 4, 30, 3, 22, 12, 34, 32, 28, 14, 54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52, Добри Чинтулов 1, Едно 3, 1, Захари Стоянов 3, 2, 1, Н В Грамовски 12а, Назъм Хикмет 3, 9, 13, 15, 1, 11, 5, 19, 7, Пенчо Славейков 8, 10, 1, 3, 6, ПИрин 1, 4, 10, 6, Райко Даскалов 1, 18, 4, 5, 14, 3, 7, 16, 8, 11, 12, 20, 10, 2, Рила 7, 5, 1, Стара Планина 11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7, Хаджи Димитър 4, 12, 2, 10, 5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9, Христо Смирненски 6, 13, 7, 14, 4, 9, 16, 12, 10, 5, 3, 11, 8
На 10.11.2020 г. /09:16 - 15:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Борислав: Васил Априлов 8, 3, 2, 5, 11, 13, 12, 15, Васил Левски 3, 5, 10, 7, 6, 13, 9, 12, 15, 11, 17, 8, Г.С.Раковски 8, 15, 1, 13, 5, 14, 19, 16, 9, 7, 3, 2, 20, 18, 22, Георги Бенковски 4, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 9, 7, Георги Димитров 2, 4, 25, 8, 6, 33, 16, 13, 5, 4, 27, 14, 23, 29, 35, 19, 21, 32, 3, 12, 7, 28, 17, 37, 11, 20, 26, 15, 24, 31, 10, 22, 18, Димчо Дебелянов 4, Захари Стоянов 15, 4а, 13, 4, 9, 6, 3, 5, 11, Иван Вазов 9, 5, 4, 7, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 1, 5, 6, 8, 2, 7, 9, 3, 4, Максим Горки 2, 4, 1, Н.Й.Вапцаров 5, 9, 11, 7, 6, 2, Неофит Рилски 3, 5, 9, П.К.Яворов 5, 9, 14, 20, 16, 18, 7, 1, П.Р.Славейков 10, 14, 8, 12, 1, 3, 5, 6, 3а, 4, 2, Петър Берон 5, 9, 3, 2, ПИрин 1, 10, 5, 4, 3, 8, 6, 2, Ракитин 1, 2, 3, Рила 4, 6, 2, Св.Св.Кирил И Методий 1, 6, Средна Гора 9, 7, 2, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 6, 3, 1, 9, 8, 5, 7, 2, 4, 12, 10, Христо Кърпачев 13, 11, 2, 17, 3, 1, 6, 5, 4, 19, 9, 15, Ю.А.Гагарин 1, 3, 4, 2
На 10.11.2020 г. /09:16 - 15:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вълчитрън: Любен Каравелов
На 10.11.2020 г. /09:16 - 15:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Катерица: Беласица 2, Божин Чулев 1, 2, 6, 11, 5, 4, 7, Васил Коларов 10, 7, 1, 9, 21, 5, 8, 23, 2, 19, 11, 15, 6, 13, Васил Левски 4, 5, 2, 3, Витоша 1, 3, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 26, 19, 6, 23, 30, 3, 17, 8, 10, 7, 12, 14, 2, 4, 1, 5, 24, 16, 21, Димитър Благоев 1, 2, Лиляна Бърдарова 4, 2, 1, 3, 6, 9, 5, 13, 8, 11, 7, Любен Вешков 6, 4, 2, 3, 1, Рила 4, 1, 6, 5, 3, Стара Планина 1, Стефан Караджа 3, 5, 7, 1, Хаджи Димитър 5, Христо Ботев 2, 8, 1, 6, 4, 3, Цветан Спасов 10, 8, 1, 12, 3, 4, 6
На 10.11.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов 44, 18, 14, 20, 10, 7, 13, 4, 2, 5, 14, 12, 11, 1, 8, 3, Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, 14, 10, 20, 22, 7, 6, 13, 16, 1, 8, 12, 5, 18, 2, 11, 3, 9, 33, 38, 29, 35, 31, 36, 40, 34, Бачо Киро 7, 2, 9, 4, 5, 11, 3, 19, 21, 20, 14, 25, 16, 23, 22, 27, 31, 12, 13, 17, 8, 29, Бузлуджа 8, 3, 4, 15, 11, 6, 7, 1, 5, 13, 2, 12, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Левски 3, 7, 2а, 12а, 14, 1, 4, 10, 9, 6, 12, 2, 8, 5а, 16, 10 А, 5, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Витоша 3, 7, 4, 2, 1, 5, Възраждане 20, 8, 2, 4, 6, 24, 22, 10, 14, 12, 16, 26, 28, 18, Гео Милев 4, 6, 10, 7, 10, 12, 1, 4, 5, 3, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, 40, 34, 13, 30, 17, 21а, 15, 21, 38, 11, 42, 25, 36, 32, 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Дунав 11, 9, 7, 5, 6, 1, 3, 2, 17, 12, 19, 13, 13а, 21, 15, Ивайло 8, 6, 10, 7, 9, 4, 5, 1, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 5, Индустриална 2, Искър 8, 3, 4, 1, 10, 2, 6, Кирил И Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, 18, 25, 17, 23, 19, 21, 20, 15, 14, 13, 12, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 2, 4, 1, 3, 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Оборище 10, 4, 3, 8, 5, 6, 1, 2, 9, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, 38, 45, 40, 43, 47, 34, 32, 49, 36, 41, 39, 37, 51, 35, Освобождение 2, 3, 1, 5, 4, Осъм 2, 19, 1, 7, 21, 11, 9, 17, 3, Отец Паисий 5, 4, 13, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 1, 3, 11, П.К.Яворов 4, 3, 6, 2, 5, 8, 1, Панайот Волов 7, 3, 8, 11, 4, 13, 1, 15, 5, 2, 6, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, ПИрин 3, 1, 2, 4, Радецки 16, 25, 19а, 23, 18, 27, 10, 15, 12, 19, 17, 8, 21, 14, 7, 13, 3, 11, 4, 5, 1, Рила 1, 3, 2, 4, Ропотамо 1, 7, 6, 4, 3, 5, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, 11, 2, 9, 3, 7, 1, 5, Средна Гора 3, 7, 5, 9, Стара Планина 18, 12, 1, 22, 16, 5, 7, 4, 6, 2, 9, 8, 26, Стефан Караджа 3, 1, 2, 45, 43, 34, 19, 35, 25, 21, 30, 15, 41, 27, 24, 37, 18, 39, 29, 31, 32, 17, 12, 11, 4, 5, 14, 7, 10, 8, 6, 9, 13, Странджа 5, 6, 4, 7, Трети Март 10, 9, 8, 3, 9, 13, 7, 5, 11, 1, 30, 23, 2, 17, 13, 15, 19, Хаджи Димитър 10, 1, 3, 8, 6, 2, Хан Аспарух 9а, 1, 4, 10, 2, 5, 6, 9, 3, 8, 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Хан Крум 14, 8, 10, 20, 2, 3, 22, 13, 6, 11, 18, 4, 17, 12, 9, Христо Ботев 7, 17, 18, 14, 6, 10, 5, 8, 13, 11, 3, 15, 20, 12, 16, 9, 4, 2, 28, 22, 21, 44, 34, 27, 35, 30, 29, 42, 24, 26, 38, 19, 40, 25, 32, 46, 36, 23, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Шипка 3, 5, 2, 1, Янтра 1, 2, ПИ 000205, Стопанскидвор2
На 10.11.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов 24, 28, 13а, 14, 26, 11, 8, 22, 20, 15, 12, 21, 7, 6, 9, 16, 19, 17, 13, 32, 40, 34, 30, 44, 36, 38, 42, 1, 3, Балкан 9, 11, 7, 1, 5, 3, Васил Левски 14, 6, 5, 9, 11а, 12, 2, 16, 1, 7, 10, 15, 13, 8, 20, 3, 4, 11, 17, 18, Веслец 4, 8, 1, 9, 7, 3, 2, 5, Витоша 1, Владимир Заимов 9, 25, 23, 3, 5, 21, 2, 8, 11, 12, 7, 17, 4, 1, 15, 6, 14, 10, 13, 19, Гурко 5, 7, 11, 6, 1, 13, 9, 3, 2, 15, 4, Драва 4, 6, 8, 2, Дунав 5, 1, 3, 9, 7, Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 49, 20, 35, 26, 43, 28, 31, 30, 53, 24, 37, 51, 48, 59, 77, 71, 38, 65, 73, 36, 75, 67, 34, 46, 61, 52, 57, 32, 69, 63, 44, 50, 54, 42, 79, Иван Вазов 22, 1, 16, 17, 11, 10, 15, 3, 9, 18, 14, 5, 7, 12, 20, Кала Тепе 1, 3, Крайречна 1а, 3, 1, 7, Одеса 7, 8, 11, 9, 6, 4, 1, 1а, 12, 3, 2, 14, 10, Радецки 8, 4, 1, 11, 7, 1а, 2, 6, 9, 5, 12, 10, 3, Раковски 4, 12, 6, 8, 3, 10, 2, 1, Сергей Румянцев 22, 13, 20, 17а, 10, 11, 21, 12, 18, 7а, 9, 25, 16, 14, 17, 23, 5, 7, 27, 3, 2, 6, 8, 4, Скобелев 11, 4, 10, 7, 9, 5, 15, 12, 3, 15б, 6, 1, 13, 15а, 15 А, 11а, Средец 2, 6, 1, 3а, 8, 10, 3, Стара Планина 1, Цар Калоян 9, 13, 5а, 4, 6, 7, 8, 11, 2, 3, 1, 5, Цар Освободител 2, Централна Къща Музей, Циригова Могила
На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Борислав: Васил Левски 10, 7, 6, 13, 9, 12, 15, 11, 17, 8, Г.С.Раковски 20, 18, 22, Г.С.Раковски 8, 15, 1, 13, 5, 14, 19, 16, 9, 7, 3, 2, Георги Бенковски 4, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 9, 7, Георги Димитров 25, 8, 6, 33, 16, 13, 5, 4, 27, 14, 23, 29, 35, 19, 21, 32, 3, 12, 7, 28, 17, 37, 11, 20, 26, 15, 24, 31, 10, 22, 18, Димчо Дебелянов 4, Захари Стоянов 15, 4а, 13, 4, 9, 6, 3, 5, 11, Иван Вазов 9, 5, 4, 7, 12, 2, 8, 3, Максим Горки 2, 4, 1, Н.Й.Вапцаров 5, 9, 11, 7, 6, 2, Неофит Рилски 3, 5, 9, П.К.Яворов 5, 9, 14, 20, 16, 18, 7, 1, П.Р.Славейков 2, Петър Берон 5, 9, 3, 2, ПИрин 10, 5, 4, 3, 8, 6, 2, ПИрин 1, Ракитин 1, 2, 3, Средна Гора 9, 7, 2, 3, Христо Ботев 12, 10, Христо Кърпачев 13, 11, 2, 17, 3, 1, 6, 5, 4, 19, 9, 15



Снимка на Деня

Красотата на парк "Кайлъка"