Гол №10 за Ники Тодоров в Шотландия - плевенчанинът не спира да бележи (Видео)

Българинът отново беше спасителят за своя Инвърнес в шотландския Чемпиъншип

Николай Тодоров отново беше спасителят за своя Инвърнес в шотландския Чемпиъншип. Родният нападател донесе ценна точка при 1:1 като гост на Куинс оф дъ Саут, информира "Гонг". Плевенчанинът вкара в четвърти пореден мач за своя тим, след като в 68-ата минута с глава възстанови равенството.

Голът му е десети за сезона във второто ниво на шотландския футбол и общо 11 във всички турнири. В един период от своята кариера, бившият младежки национал бе част от Куинс оф дъ Саут. Двата тима придолъжават борбата за място в Топ 4, което позволява участие в плейофите за Висшата лига.

След седмица Тодоров и компания имат тежка визита на елитния Сейнт Мирън в мач за ФА Къп, след като преди дни елиминираха друг представител на Висшата лига - Рос Каунти.