Браво! Плевенските полицаи отново на финал на Републиканското по футбол

Отборът на ОДМВР - Плевен победи полицаите от Враца в нервен 1/2-финален двубой

Плевенските полицаи записаха четвърта поредна победа на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР в "Албена" и отново заслужиха място във финала на престижната надпревара, където ще защитават името си на актуален носител на Купата!

Плевенчани надиграха Враца с 1:0 в завързана полуфинална битка, като точен за успеха бе Десислав Русев в 32-ата минута. Униформените от града на Панорамата отново се бориха с всички сили и оставиха сърцата си на терена. Мачът беше нервен и тежък, но в крайна сметка по-добрият отбор заслужено победи.

На финала, който ще се състои утре, плевенските полицаи излизат в битка за Купата срещу колегите си от СДВР в повторение на миналогодишния финал. Припомняме, че точно преди година плевенчани победиха с 1:0 и вдигнаха трофея.