Севлиево победи Спартак в дербито на Северозападна Трета лига

19-11-2021, 16:46

ОФК Спартак

Plevenutre.bg

С този резултат Севлиево се изравни на върха със Спартак (Плевен)

Отборът на Севлиево победи с 2:1 над Спартак (Плевен) в дербито от 16-ия кръг на Северозападна Трета лига.

Първото попадение падна в 57-ата минута, когато Кристиян Иванов откри резултата за плевенчани. Добрин Петров изравни четири минути по-късно, а в герой за домакините се превърна Мирослав Радев, който се разписа в 79-ата минута, с което донесе и трите точки в сблъсъка.

С този резултат Севлиево се изравни на върха със Спартак (Плевен). Двата отбора имат по 36 точки.

В следващия кръг Спартак посреща тима на Дреновец. Двубоят е на 27 ноември от 14,30 часа.

Стартови състави:

Севлиево: 76. Лалев, 11. Стоянов, 5. Павлов, 3. И. Иванов, 92. П. Иванов, 8. Славков, 14. Трифонов, 9. Макавеев, 93. Петров, 4. Цонев, 10. Радев

Спартак: 30. И. Георгиев, 18. А. Георгиев, 4. Ц. Иванов, 5. Върбанов, 21. Макавеев, 8. Сантана, 6. В. Иванов, 14. И. Иванов, 10. Жилио, 18. Антонов, 7. К. Иванов