Монтана и Спартак не се победиха и завършиха наравно 3:3

12-02-2022, 17:17

Plevenutre.bg

Точни за плевенчани бяха Преслав Антонов на два пъти и Кристиян Иванов

Монтана и Спартак не се победиха и завършиха наравно 3:3 в контролна среща.

Димитър Буров изведе домакините напред в резултата от фаул, половин час след началния съдийски сигнал, съобщава sportal.bg. Последните минути преди почивката бяха за голмайстора на гостите Преслав Антонов. Той изравни в 40-ата, а 180 секунди по-късно направи обрат – 1:2. Със започването на втората част, Антонов се измъкна на два пъти сам срещу монтанския страж, но не успя да го преодолее. Кристиян Иванов реализира третия гол за плевенчани в 55-ата минута. Четвърт час преди края французина Фидил Идрис намали на 2:3. Йордан Йорданов оформи равенството в 84-ата минута.

Съставът на Спартак: Иван Георгиев, Алекс Георгиев, Иво Върбанов, Лъчезар Ковачев, Валентино Макавеев, Клаубер Сантана, Виктор Иванов, Цветан Митев, Преслав Антонов, Кристиян Иванов.