Спартак не допусна изненада и победи Вихър (Славяново)

26-03-2022, 17:56

Фенклуб "Винаги верни", Фейсбук

В герой за плевенчани за пореден път се превърна Преслав Антонов, който вкара нови три гола през този сезон

Спартак (Плевен) не допусна изненада и надви с 3:1 като гост Вихър (Славяново) в мач от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. “Сините”, които към момента имат само 1 загуба от началото на шампионата, успяха да измъкнат трите точки и продължават похода си към Втора лига, съобщава "Спортал".

В герой за плевенчани за пореден път се превърна Преслав Антонов, който вкара нови три гола през този сезон (59’, 77’, 90’) и така вече има 24 от началото на кампанията. Точен за домакините бе Калин Иванов в 82-ата минута, а в началото на втората част Светослав Кръстев бе изгонен с директен червен картон и остави Вихър с 10 човека.

След тази победа Спартак събира в актива си 57 точки и остава на върха Северозападната Трета лига. Вихър от своя страна има 37 пункта на 5-ото място, но може да бъде изместен след края на кръга.