Спартак отнесе Ювентус (Малчика) и почти сигурно си гарантира промоция във Втора лига

14-05-2022, 21:28

Красимир Бислимов/Фейсбук

Plevenutre.bg

Плевенчани имат преднина от 8 точки пред втория Севлиево три кръга преди края на шампионата

Днес се изиграха всички мачове от 31-вия кръг на Северозападната Трета лига. Лидерът Спартак (Плевен) почти сигурно си гарантира промоция във Втора лига, след като разби Ювентус (Малчика) с 5:0 и има преднина от 8 точки пред втория Севлиево три кръга преди края на шампионата.

Марин Огнянов и Цветелин Иванов вкараха две попадения за плевенчани през първото полувреме, а Виктор Иванов, Дилян Игнатов и Александър Георгиев оформиха крайния резултат с голове през втората част.

В следващия кръг, който ще се състои на 21 май, Спартак гостува на Локомотив (Дряново).