Спартак загуби от Берое в първата си контрола

25-06-2022, 20:52

beroe.bg

Plevenutre.bg

Плевенчани започнаха по-добре двубоя и откриха резултата още в 5-ата минута с попадение на Преслав Антонов

Отборът на Спартак загуби първата си контролна среща от предсезонната подготовка. Плевенчани отстъпиха на Беров (Стара Загора) с 1:2, като срещата се игра в Тетевен.

Спартак започна по-добре двубоя и откри резултата още в 5-ата минута с попадение на Преслав Антонов, който се разписа с удар от наказателното поле. До края на полувремето и двата тима имаха своите шансове да променят резултата, но нов гол така и не падна.

„Берое“ обърна развоя на мача в началните минути на втората част. Спас Георгиев отбеляза още в първата атака за полувремето и изравни резултата с хубав диагонален удар. В 52-ата минута Серкан Юсеин даде преднина за „зелено-белите“ след заучено статично положение с асистенция на Симеон Мечев. До края на мача и двата тима извършиха много промени в съставите си, а по-чистите положения бяха пред вратата на „Спартак“.