Бислимов след загубата от Лудогорец II: Съдиите допуснаха грешки, които ни ощетиха

08-08-2022, 16:21

ОФК Спартак

Plevenutre.bg

"Няколко са причините, довели до негативния резултат", коментира треньорът на плевенчани

ОФК Спартак (Плевен) допусна първа загуба през настоящия сезон, отстъпвайки с 0:1 в Разград на местния Лудогорец II. Двубоят бе от четвъртия кръг на футболното първенство на Втора професионална лига.

Ето и мнението за срещата на старши треньора на плевенският тим Красимир Бислимов:

"Няколко са причините, довели до негативния резултат. Имахме здравословни проблеми – някои от момчетата играха с контузии и не бяха пълноценни. Имахме достатъчно шансове не само да не загубим, но и да спечелим мача. Само през първото полувреме пропуснахме четири пъти да вкараме гол. Заслуга за това има и добрият вратар на съперника. През второто полувреме доминирахме изцяло. Съдиите допуснаха грешки, които ни ощетиха. Не зачетоха наш гол. Не свириха и дузпа за нарушение срещу Васил Шопов. Не мога да повярвам, че младите футболисти на домакините – селектирани момчета не разчитаха на своите игрови качества, а предпочетоха да лежат по терена и да бавят играта“.