Два мача на Спартак са предвидени за телевизионно излъчване

Спорт

16-08-2022, 14:13

Снимка:

ОФК Спартак

Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

БФС обяви програмата за първенството във Втора лига от 6-ия до 10-ия кръг с точните дати и часове

БФС обяви програмата за първенството във Втора лига от 6-ия до 10-ия кръг с точните дати и часове. В тези пет кръга са предвидени седем мача за телевизионно излъчване, като от тях два са мачове с участието на Спартак (Плевен).

След 5 изиграни кръга тимът на Краси Бислимов заема първото място в класирането с актив от 10 точки, постигнат след 3 победи, едно равенство и една загуба.

Ето я програмата:

 
VI кръг
 
19.08 /петък/
Витоша Бистр - Миньор Пк 18.30 Диема спорт
 
20.08 /събота/
Янтра Гб - Марица Пд 18.00
Добруджа - Литекс 18.00
Спортист Своге - Беласица 18.00
Лудогорец ІІ - Дунав Рс 18.00
Етър ВТ - Созопол 20.00
 
22.08 /понеделник/
Ботев Пд II - Струмска слава 18.00
 
Монтана 1921 - ЦСКА 1948 II 20.00
 
23.08 /вторник/
Крумовград - Спартак Пл 18.00 Диема спорт
 
VII кръг
 
26.08 /петък/
Струмска слава - Монтана 1921 18.00
 
27.08 /събота/
Миньор Пк - Спортист Своге 18.00
Созопол - Янтра Гб 18.00
Марица Пд - Лудогорец ІІ 18.00
Дунав Рс - Добруджа 20.00
 
28.08 /неделя/
Спартак Пл - Ботев Пд II 18.00
Литекс - Крумовград 20.00
 
30.08 /вторник/
Беласица - Етър ВТ 18.00 Диема спорт
ЦСКА 1948 II - Витоша Бис 18.00
 
VIII кръг
 
03.09/събота/
Добруджа - Марица Пд 17.00
Крумовград - Дунав Рс 17.00
 
04.09 /неделя/ Ботев Пд II - Литекс 17.00
Етър ВТ - Янтра Гб 19.00
 
05.09 /понеделник/
Спортист Своге - ЦСКА 1948 II 17.00
Витоша Бис - Струмска слава 17.00
Лудогорец ІІ - Созопол 17.00
 
06.09 /вторник/
Беласица - Миньор Пк 16.00 Диема спорт
Монтана 1921 - Спартак Пл 18.30 Диема спорт
 
IX кръг
 
10.09 /събота/
Струмска слава - Спортист Своге 17.00
Марица Пд - Крумовград 17.00
Созопол - Добруджа 17.00
Дунав Рс - Ботев Пд II 19.00
 
11.09 /неделя/
ЦСКА 1948 II - Беласица 17.00
Спартак Пл - Витоша Бис 17.00
Литекс - Монтана 1921 19.00
 
12.09 /понеделник/
Янтра Гб - Лудогорец ІІ 17.00
 
13.09 /вторник/
Миньор Пк - Етър ВТ 17.00 Диема спорт
 
X кръг
 
17.09 /събота/
Добруджа - Янтра Гб 17.00
Ботев Пд II - Марица Пд 17.00
Крумовград - Созопол 17.00
Спортист Своге - Спартак Пл 17.00
Беласица - Струмска слава 17.00
Миньор Пк - ЦСКА 1948 II 17.00
Етър ВТ - Лудогорец ІІ 19.00
 
18.09 /неделя/
Монтана 1921 - Дунав Рс 14.00 Диема спорт
Витоша Бис - Литекс 17.00


Снимка на Деня

Щрихи от Плевен