Красимир Бислимов: Целта е да се задържим в професионалния футбол

24-08-2022, 08:43

ОФК Спартак

Наставникът на Спартак заяви, че неговият тим е влязъл колебливо в мача срещу Крумовград, загубен с 1:2

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов заяви, че неговият тим е влязъл колебливо в мача срещу Крумовград, загубен с 1:2.

"
През първото полувреме се представихме доста колебливо и страхливо. Не играхме този футбол, който показахме след почивката. През втората част надиграхме отбора на Крумовград - успяхме да изравним, можеше даже и да поведем в резултата. За сетен път точно в края на мача допускаме гол. Някой път така се получава в дадена ситуация - дали е имало засада или не, това е едно на ръка. Защитникът трябваше да спечели единоборството по-рано, от което се получи голът", коментира Бислимов.

"Сега влязохме в професионалния футбол и ще гледаме да се задържим. Оттук нататък каквото стане - ако успеем да се класираме по-напред, е добре дошло", каза още треньорът на Спартак (Плевен).