Струмска слава и Спартак (Плевен) завършиха наравно

22-10-2022, 20:05

В генералното класиране плевенчани са шести с 22 точки

Струмска слава и Спартак (Плевен) не успяха да се победят и завършиха при резултат 2:2 в мач от 14-ия кръг на Втора лига, съобщава sportal.bg. Двата отбора си размениха по едно попадение в двете полувремена, като на два пъти плевенчани изравняваха резултата. В герой за тях се превърна Васил Шопов, който заби и двата гола за своя тим в 31-ата и 85-ата минута, като по този начин донесе точката. Преди това Борислав Николов (24’) и Цветомир Цонев (50’) извеждаха Струмска слава напред в резултата.

Така след пет поредни загуби радомирци най-после прекъснаха негативната си серия, но все още не успяват да стигнат до трите точки в осми мач подред. Ситуацията в Спартак също не е по-различна, след като отборът пети пореден мач също няма победа.

В генералното класиране плевенчани са шести с 22 пункта, а Струмска слава е 10-ти със 17.