Спартак (Плевен) победи Вихрен (Сандански) в контрола

Новините

25-01-2023, 14:49

архив

Двубоят се игра на терена в село Лебница

Спартак (Плевен) надви Вихрен (Сандански) с 3:2 в приятелска среща, съобщава Sportal.bg. Двубоят се игра на терена в село Лебница, намиращо се в община Сандански.

Още в първите секунди плевенчани сгрешиха и съперникът откри резултата. Руси Чернаков обаче изравни с глава в 5-ата минута. Спартак владееше инициативата до края на полувремето. В 22-ата минута Боримир Карамфилов центрира и Стефан Христов реализира с глава за 2:1. Само след 180 секунди, Чернаков се разписа за втори път след асистенция на Васил Божинов.

През втората част бяха извършени доста промени в съставите и никой не взе превес. Накрая вихренци вкараха второто попадение.

Следващата проверка на Спартак е на 28 януари, когато тимът на Краси Бислимов ще гостува на Етър (Велико Търново).