Любо Минчев: Единственото нещо, което трябва да направим, е да играем по-добре в нападение в петък

03-05-2023, 10:24

БК Спартак

Черноморец обърна Спартак в първи четвъртфинал

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Любомир Минчев сподели мнението си след загубата от Черноморец в Бургас, след като отборът му поведе с 15:0 в мача.

С този успех "акулите" поведоха в серията с 1-0, а мач №2 е на 5 май, когато домакин е Спартак в зала "Балканстрой" в Плевен.

"Играхме слабо в нападение, което доведе до много бързи атаки и получихме страшно много точки на контраатака. Имахме по-лош ден за стрелба, но смятам най-вече това, че в нападение не играхме добре. Не само като вкарване, а и като организация.

Тъй като трябва да правим това, което сме подготвили и търсили, смятам, че не го правихме добре и така да се каже върнахме противника в мача и му дадохме да направи една комфортна разлика в края на третата и началото на четвъртата част.

Вече нищо не може да променяме, единственото нещо, което трябва да направим, е да играем по-добре в нападение в петък.“