Новини с таг Богданка Иванова

Неин гост беше и кметът на Община Плевен Георг Спартански

Плевенчанката Богданка Иванова навърши днес 100 години, заобиколена от роднини и приятели. Неин гост бе...

Плевен Лайф | 26-01-2021, 15:03 | plevenutre.bg